В Україні відзначають день Десантника — історія і традиції свята

В Україні відзначають день Десантника — історія і традиції свята

2 серпня в Україні відзначають професійне свято військових - День високомобільних десантних військ України. 

День десантника: історія

Свято було встановлено Указом Президента України № 457/2012 в 2012 році. А раніше, українські військові відзначали День аеромобільних військ.

День десантника відзначають з 1930 року, коли був створений перший повітряно-десантний загін під Воронежем. З тих пір ця 2 серпня вважається Днем народження Повітряно-десантних військ.

День ВДВ в Україні

Українських десантників вважають елітними підрозділами армії, в які входять: 79 окрема аеромобільна бригада (Миколаїв), 81 десантно-штурмова бригада (Дружківка, Костянтинівка), 25 окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада та інші.

Відео дня

Гасло ВДВ — «Ніхто, крім нас». Цим підкреслюється унікальність цих підрозділів. Цей девіз належить засновнику десантних військ Василю Маргелову. До слова, Маргелов народився в Дніпропетровську (зараз - Дніпро).

За традицією, на свято ВДВ військові купаються у фонтанах. Звідки пішла ця прикмета невідомо. Можливо, це пов'язано з тим, що 2 серпня також святкується День Іллі. І вважається, що сьогодні останній день, коли можна купатися у водоймах і озерах.

Джерело: http://inforesist.org

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
19:33 Живий коридор Слави для Героя: додому повертається Олексій Васільєв 17:01 Зима — найкращий час лікувати алергію 16:05 Мороз, сніг та ожеледиця. На Вінниччину йде похолодання play_circle_filled 15:28 Козятинчани без води. Стався прорив на магістральному трубопроводі Від читача 17:40 Кіберполіцейські Хмельниччини запобігли продажу унікального артефакту 14:50 Жалоба. Загинув Герой з Козятинської громади Павло Вечера 13:37 Оформити паспорт стало дорожче 13:30 «Золотом платили, коли робили фундамент». Історія Уманського будинку photo_camera 12:02 Як у давнину на Козятинщині сорочки вишивали photo_camera 10:20 «Я не буду правити, тільки церкву не чіпайте». Про отця з Іванковець, який врятував святиню 09:40 Які аналізи та дослідження треба робити щороку? Склали для вас чек-лист 08:22 Не сваріться, а спостерігайте за синичками. Історія, традиції та заборони 2 січня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up