В Козятинському районі гасили суху траву
- У неділю, 19 липня рятувальники Вінниччини вісім раз виїжджали на ліквідацію загорянь сухої рослинності.
- Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Вінницькій області
Зокрема, пожежі в екосистемах були ліквідовані в Вінницькому, Козятинському, Тиврівському, Теплицькому, Чернівецькому та Липовецькому районах області.
Як зазначають рятувальники, полум'я знищило близько 5,5 га сухої рослинності. До ліквідації пожеж від ДСНС залучалося 31 чоловік особового складу та 8 одиниць спецтехніки.
Ймовірна причина пожеж - необережність з вогнем невстановлених осіб.


Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.