В Глухівцях пройшов турнір пам’яті Андрія Костюка

В Глухівцях пройшов турнір пам’яті Андрія Костюка
  • Вже другий рік поспіль за ініціативи дружини загиблого воїна Галини в ліцеї Глуховець проходить стрілецький турнір пам’яті Андрія Костюка.
  • Кулеметник 65 окремої механізованої бригади Андрій Костюк народився 2-го грудня 1985 року і День його народження став днем проведення турніру пам’яті Андрія Костюка з позивним Ворон.

Не служивши в армії, Андрій пішов на війну добровольцем. По дорозі у військкомат він сказав дружині: Галю, я мушу йти тому, що у мене зростає син. 

Як відмінний мисливець, він став відмінним стрільцем-кулеметником і не раз врятував побратимів. Навіть в останній свій день він подарував життя своєму земляку Олександру. Сам, на жаль, 30 серпня 2022 року від осколка ворожого града загинув. «Ворон» мріяв завести свою доньку 7-річну Сашуню 1-го вересня до школи. Не судилося.

Відео дня

— Ми прожили разом 15 щасливих років, побудували будинок, народили двійко прекрасних дітей, жили заради майбутнього, а в один день все перевернулося з ніг на голову, — згадує дружина Героя, — Андрій був оптимістом по життю і завжди говорив, що все буде добре, вмів підтримати та підбадьорити. Був відданим другом, вірним, коханим чоловіком, найкращим сином та батьком.

Цей стрілецький турнір вже другий рік проводиться під неофіційним гаслом «Хочеш миру — готуйся до війни».

На жаль, цього разу кількість учасників була трохи менша, ніж торік, але це не вплинуло на запал боротьби.

В категорії «учні» перемогу здобув учень 9-Б класу Дмитро Франчук, ;

В категорії «чоловіки» перемогу здобув Олександр Самолюк;

В категорії «жінки» перемогла учениця 11 класу Олена Ващенко. Крім цього,

Олена стала однією з кращих за підсумками всього стрілецького турніру. У Олени і у всіх чемпіонів просто чудовий результат.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up