В Білопіллі відремонтували дорогу. Скільки пішло коштів?

В Білопіллі відремонтували дорогу. Скільки пішло коштів?

У першому півріччі 2019 року філією «Козятинський райавтодор» проведено ремонт автомобільної дороги загального користування обласного значення Білопілля – Вівсяники котра пролягає територією Козятинського району і з’єднує віддалені населені пункти із районним центром. 

За словами керівника філії «Козятинський райавтодор» Дмитра Степанишина за рахунок коштів Державного дорожнього Фонду було профінансовано робіт на 4,5 мільйона гривень. З них  майже половина витрчена по селу Білопілля з виходом на автомобільну дорогу Бердичів – Погребище через село Кашперівку. В основному це ямковий ремонт ямковості з латками.

— На території Білопільської сільської ради поклали суцільне асфальтове покриття на ділянці дороги довжиною 600 метрів, — йдеться на сайті козятинської РДА. У 2019 році відповідно до програми «Ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016 – 2020 роки» на ремонт зазначеної дороги також планується виділення коштів районного бюджету в сумі 1 млн. грн та коштів місцевого бюджету Білопільської сільської ради в сумі 50 тис..грн.
У разі надходження фінансування у ІІ півріччі 2019 року ремонтні роботи будуть продовжені.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up