Поміняли газову плиту: в багатоповерхівці в центрі Козятина стався вибух: де рвонуло та чи є жертви?
- Сьогодні зранку мешканці дев'ятиповерхівки в Козятині прокинулись від вибуху.
- За інформацією рятувальників, сусідка поміняла в квартирі газову плиту та неправильно встановила новий прилад.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області
Сьогодні, 25 листопада близько 8-ї години ранку в одній із квартир на останньому поверсі дев'ятиповерхівки на вул. Героїв Майдану,17 в Козятині стався хлопок газо-повітряної суміші без подальшого горіння.
— За попередніми даними, витік газу стався через негерметичне з'єднання газової плити з трубою (напередодні відбулася заміна плити). Всередині зруйновано міжквартирну перегородку, 82-річна власниця оселі отримала опіки, — йдеться в повідомленні



Обставини надзвичайної події з'ясовуються.


На місці події працюють нашу журналісти. Деталі читайте в наступних публікаціях

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Василий КочубейникЛюбочка привіт, впізнаєш свій балкон? Це рядом з твоім під, іздом. -
Читач78бо газовики (мразі) їбуть всіх тільки там де можна бабла зняти з людей, а не там де треба -
Читач23Я все сам сделаю) как все у нас делают