«Усе готове до відправки»: Вінниччина отримає 1000 пакунків для догляду за дитиною

«Усе готове до відправки»: Вінниччина отримає 1000 пакунків для догляду за дитиною
  • Комплекти засобів гігієни та косметики для мам і немовлят формували у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 1000 пакунків для догляду за дитиною передадуть у громади Вінницької області.
  • Загалом у пакунку — понад 10 позицій. Такий асортимент рекомендований неонатологами та педіатрами всіх рівнів.

Про це повідомляє Козятинська міська ТГ

– Ми підготували 1000 пакунків для молодих мам і новонароджених дітей, —  сказав заступник голови обласної ради, координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Ігор Івасюк . — Усе готове до відправки. Координатори Штабу, депутати обласної ради, голови територіальних громад і волонтери доставлять цю допомогу в кожну громаду нашої області.

Ігор Івасюк нагадав, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб було засновано у квітні 2022 року. Його роботу координують Володимир Гройсман, голова обласної ради Вячеслав Соколовий і Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Відео дня

— Штаб працює у різних напрямах. За цей час понад 1,5 тисячі тонн гуманітарної допомоги було направлено в громади Вінниччини, міста, які були деокуповані чи розташовані на лінії фронту, а також нашим військовим, — зазначив Ігор Івасюк. —Це допомога, яка надходить від громадських організацій, депутатів, жителів громад і, звичайно, від наших закордонних друзів. Наразі маємо партнерів із 16 країн світу. Ми їм дуже вдячні за співпрацю і довіру, бо робимо спільну справу для тих, хто цього потребує!

Допомагали з фасуванням пакунків для догляду за дитиною депутати обласної ради та працівники виконавчого апарату.

— У воєнний час кожна людина потребує допомоги, а особливо молоді мами, — сказала депутатка обласної ради, координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Наталія Замкова. – У рамках співпраці Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та французької фірми косметики для догляду за дітьми ми вирішили сформувати такий пакунок для догляду за дитиною. Його нададуть молодим матуся Вінницької області, щоб максимально допомогти їм у цей непростий час.

Засоби гігієни, що увійшли до пакунка, —  прості у використанні, якісні та гіпоалергенні.

— В асортименті — засоби для очищення волосся та шкіри голови, пінка та дитячий пом’якшувальний шампунь, гелі два в одному для волосся і тіла, крем від себорейних кірочок, вітамінізований захисний крем під підгузки, зволожувальний крем-емульсія, молочко для тіла та інші необхідні засоби для немовлят, — зазначила депутатка обласної ради, координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Юлія Радогощина.

Загалом у пакунку — понад 10 позицій. Такий асортимент рекомендований неонатологами та педіатрами всіх рівнів.

Нагадаємо, зимовий одяг, ковдри та подушки і не тільки: Козятинська громада отримала чергову гуманітарну допомогу

Читайте також:

За продуктовими наборами козятинчани стоять в черзі по кілька годин

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up