У Перемозі вшанували пам’ять легендарних кіборгів Козятинщини
- У Перемозі вже четвертий рік поспіль вшанували пам’ять легендарних кіборгів, котрі мужньо боронили від агресора Донецький та Луганський аеропорти.
Біля обеліска героям-АТОвцям, що розташований на подвір’ї місцевої школи, відбувся поминальний мітинг-реквієм. Присутні згадували про ратний подвиг переможнян — капітана Володимира Чорноуса-Маслюка та старшого лейтенанта Олександра Лобжина (пише Вісник Козятинщини).

Учасники мітингу також побували на Алеї Слави Героїв у Козятині, де митрофорний протоієрей, отець Роман Масира провів поминальне богослужіння, назвавши імена всіх 17-и героїв-козятинчан. Також відвідали козятинський міський цвинтар, де на Алеї Героїв, до могил відважних захисників Вітчизни Вадима Наумова, Сергія Кацабіна та Максима Олексюка поклали квіти вдячності та пам’яті.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.