У Москві активісти прийшли з плакатами на підтримку України на мітинг-концерт на честь анексії Криму.
Фоторепортаж
18 березня на мітинг-концерт "Весна", присвячений триріччю анексії Криму Росією прийшло кілька людей з плакатами на підтримку України. Користувач Олена Тихончук опублікувала в Facebook фотографії людей з плакатами "Виродки! Стріляючи в Україну і Сирію ви вбиваєте Росію!", "Путін і Ко, геть з України". Активісти також вимагали від російської влади звільнити політичних заручників - громадян України. Російська влада заявила, що на мітингу-концерті на честь анексії Криму було близько 150 тис. чоловік.



За інформацією http://gordonua.com
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
И видео , где идут люди сотнями и кричат : " ура! Спасибо"