У міському будинку культури відремонтували фойє. Обіцяють взятися за площу
- У козятинському міському будинку культури відремонтували фойє. Тепер там замість радянського старого дизайну облаштували виставкову площу, на кшталт галереї, загальною вартістю проекту 1,2 млн.грн.
- Про це у Фб повідомляє мер Козятина
Додамо, що останній капремонт проводився більше 30 років тому. За словами міського голови наступний крок: оновити колір зовні будівлі та замінити сходи. Після завершення ремонту будинку культури обіцяють перейти до будівництва площі!



— Сьогодні Козятин вже має європейський будинок культури з виставковою залою. Наступний крок: поновити колір ззовні будівлі та заміна сходів і переходимо до будівництва площі!, — пише у ФБ міський голова Олександр Пузир.
Нагадаємо:
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Alexs TkachukСколько стоит такой ремонт ? -
Риа я твой рот ебалСмотрится круто , очень надеюсь, что сделают красивую площадь а не послевоенную разбомблённую :(