У Козятині відбулися обласні навчальні заняття з питань цивільного захисту

У Козятині відбулися обласні навчальні заняття з питань цивільного захисту

Вчора, 3 листопада до Козятина завітали представники міських, сільських та селищних рад Вінниччини на обласні тренувально-навчальні заняття з питань цивільного захисту.

У ході робочого дня відбулися теоретичні заняття, під час яких учасники ознайомилися із законодавчими та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють сферу цивільного захисту, прослухали алгоритм організації реагування на надзвичайну ситуацію та керівництво роботами з ліквідації їх наслідків, розібрали приклади розробки та оформлення розпорядчих, планувальних, облікових, звітних та інших документів з організації заходів цивільного захисту тощо.

— У циклі відпрацювання практичних питань учасники навчань вчилися організації роботи евакуаційної комісії, ознайомилися із обладнанням та діяльністю збірного і приймального пунктів евакуації, що були облаштовані у фойє міського будинку культури. Також оглянули захисну споруду цивільного захисту – сховище 00457 по вулиці Винниченка, 25/а, а також обговорили організацію обстеження та дообладнання об’єктів, придатних до укриття населення, — йдеться на сайті міської ради

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Artur Edu
    Нічого там не помінялося з моменту побудування... Де сучасна система вентиляції? Де аптечка, де ліки? Де постіль? Де сучасні кулери з водою, де автономне електрозабезпечення. Що небудь... Жах та сміх. Зібралися товсті старі неохайні люди та подивилися на дві каструлі... Ця будівля немає нічого спільного з захистом... Сама розпадеться у будь яку Мить.

keyboard_arrow_up