У Козятині на Алею пам'яті повернули портрети Героїв

У Козятині на Алею пам'яті повернули портрети Героїв
  • День захисника місто святкувало з портретами перших загиблих сільських воїнів, які напередодні Дня Незалежності були зняті

Два місяці тому у Козятинській громаді виникла неприємна історія із зняттям портретів семи Героїв-Захисників. Влада тоді пояснювала, що на базі колишнього Козятинського району утворилися 4 рівносильних по статусу громади, тож відтепер кожна має шанувати своїх Героїв окремо.

Родичі загиблих були обурені таким рішенням і пообіцяли скаржитися до вищої влади, якщо міська не змінить його. Адже вони першими поклали життя за Україну, ще тоді, коли всі громади були в одному, Козятинському районі. І саме заради них у перші роки війни на сході відкрили Пам’ятний знак у центрі міста.

— І ось врешті здоровий глузд переміг. Портрети Камзінова Шайдулли із Зозулинець, Валерія Вітковського із Бродецького, Юрія Осаулка із Самгородка, Леоніда Леонтюка та Миколи Шевчука із Махнівки, Олександра Лобжина із Перемоги, Олександра Оцабери із Гуровець разом з Героями-Захисниками міста. До того ж, цьогоріч вперше у цьому скликанні урочистості з нагоди Дня захисника в місті пройшли за участі керівників всіх чотирьох громад — Козятинської, Глуховецької, Самгородоцької, Махнівської, — повідомляє Висник Козятинщини

Відео дня

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Нагадаємо, у Самгородку відкрили Стіну пам’яті полеглим Героям російсько-української війни

День захисників і захисниць відзначили спільно чотирма громадами

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Микола Співаченко

    Люди не замітили,як самі проснулись.Скажу сокровенне .живі закривають очі мертвим,а мертві відкривають живим. Шановна громада,ми повернули пам'ять і вічну шану нашим воїнам.Повернем і районВсе в наших силах Козятинському району бути!!!

keyboard_arrow_up