Толока: прибирали у селах Сокілецького старостинського округу

Толока: прибирали у селах Сокілецького старостинського округу
На фото – прибирання території будинку культури у селі Сигнал на чолі із з директором Людмилою Заремблюк.

Мешканці сіл Сокілецького старостинського округу долучилися до місячника з благоустрою

Триває місячник з благоустрою та санітарної очистки Козятинської міської громади. Активісти, що дбають про чистоту та охайність вулиць рідного міста чи села, долучаються до загальної толоки.

— Неухильно протягом місяця брали участь у загальносільському прибиранні мешканці сіл Сокілецького старостинського округу. Прибирали біля будинків культури, дитячі майданчики та придорожні смуги вулиць сіл Сокілець, Сигнал, Титусівка, — йдеться на сайті міської ради

У Кордишівці влаштували загальне прибирання

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up