Толока: прибирали у селах Сокілецького старостинського округу
Мешканці сіл Сокілецького старостинського округу долучилися до місячника з благоустрою
Триває місячник з благоустрою та санітарної очистки Козятинської міської громади. Активісти, що дбають про чистоту та охайність вулиць рідного міста чи села, долучаються до загальної толоки.

— Неухильно протягом місяця брали участь у загальносільському прибиранні мешканці сіл Сокілецького старостинського округу. Прибирали біля будинків культури, дитячі майданчики та придорожні смуги вулиць сіл Сокілець, Сигнал, Титусівка, — йдеться на сайті міської ради
У Кордишівці влаштували загальне прибирання
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.