Суботники, зариблення та збори: козятинські рибалки підвели річні підсумки
- Для активістів «Клубу козятинських рибалок», що опікуються нашою Водокачкою, 2020 рік був насичений подіями та не пройшов безплідно
Як звітують у клубі, за поточний рік рибалки-любителі провели чотири суботника по прибиранню водойми від сміття. Окрім обламаного гілля, листя та скла, чого тільки не було у Водокачці — пляшки, банки, пакети та навіть платіжки за комунальні послуги.


Також двічі проводилися заходи по розчищенню води шляхом внесення у водойму вапна.

— За період нересту ми провели понад 25 нічних рейдів, спрямованих на недопущення фактів браконьєрства на Водокачці. Активні та небайдужі рибалки зібрали 20 000 гривень. На кошти закупили і запустили у водойму півтисячі кілограмів коропа і близько трьохсот кілограм карася, — розповів газеті відповідальний за «Водокачку, якого обрали на зборах рибалок в 2019 році, Максим Ільчук.

У суботу, 19 грудня о 15.00 на стадіоні «Локомотив» відбудуться загальні збори рибалок. Будуть звітувати за 2020 рік і планувати роботи на наступний 2021 рік Всіх рибалок просять з’явитися на захід із засобами індивідуального захисту.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.