Солодощі та продуктові набори: козятинчани відвідали людей з інвалідністю

Солодощі та продуктові набори: козятинчани відвідали людей з інвалідністю
  • Сьогодні, 3 грудня, відзначається Міжнародний день людей із інвалідністю.

З нагоди цього дня, за сприянням Козятинського міського територіального центру соціального обслуговування козятинчани мали можливість відвідати людей, які мають першу групу інвалідності, які обслуговуються в цьому центрі.

— Це люди які офіційно стоять на обліку, але загалом їх на багато більше, — пише Alexandr Avtuhov у ФБ. — Закупили та сформували 80 продуктових наборів, які в подальшому були особисто розвезені цим людям. Також було роздали 25 солодких подарунків дітям, які обслуговуються в центі комплексної реабілітації дітей інвалідів «Промінь».

Солодощі та продуктові набори: козятинчани відвідали людей з інвалідністю, фото №1 на сайті 20minut.ua

Солодощі та продуктові набори: козятинчани відвідали людей з інвалідністю, фото №2 на сайті 20minut.ua

Солодощі та продуктові набори: козятинчани відвідали людей з інвалідністю, фото №3 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up