Звернення до прихожан УПЦ МП, видача продуктових наборів для інвалідів першої групи: головне для козятинчан

Звернення до прихожан УПЦ МП, видача продуктових наборів для інвалідів першої групи: головне для козятинчан
  • Публікуємо важливі новини про те, яка ситуація у Козятинській ОТГ станом на вечір 4 травня
  • Основні тези з відео-звернення очільниці громади Тетяни Єрмолаєвої

Нагадаємо, загинув за Маріуполь та Україну Лавровський Артем, 2001 року народження. Пізніше буде повідомлено про час повернення Артема.

— Він віддав життя за те, щоб ми мали спокій та мир. І кожен з нас повинен задатись питанням: що я зробив для того, щоб перемога прийшла якнайшвидше?

За словами Тетяни Єрмолаєвої, за останній час наша громада отримала кілька гуманітарних вантажів.

Відео дня

— Від українського фонду в Швеції, дякую Гуденку Сергію за доставку. Дякую фонду "Вінниця - комфортне і безпечне місто" та депутатам, які доставили медикаменти до нас в громаду. Дякую обласному депутату Колісник Ірині за наданий генератор для центральної районної лікарні. Валерії Чернишовій та англійському фонду за можливість отримати дитячий одяг, харчування та медикаменти. Вони розподілені за всіма центрами.

Сьогодні, 11 травня в школі №2 розпочнеться видача продуктових наборів для інвалідів першої групи, які проживають в нашій громаді.

— Запрошую родичів або співмешканців приходити з документами, щоб отримати продукти. Для тих, хто не зміг прийти волонтери доставлять продукти до місця реєстрації. Далі працюватимемо над списками дітей-інвалідів та будемо продовжувати рухатись в цьому напрямку.

12 травня - останній день роботи місії ООН в нашому місті, в ЦНАПі. Очільниця громади звертається до тих, хто не скористався послугою, підійти та зареєструватися.

— Також нагадую жінкам та дівчатам, які мають 3-х дітей і одна з них не досягла 2-х років або 2-х дітей, одна з яких інвалід. Звертайтесь в управління сім'ї і молоді на вул. Грушевського 23, щоб не втратити можливість отримати допомогу.

Як повідомила міський голова, трішки налагодилась ситуація з пальним, тому продовжили збір сміття по місту, далі будуть виходити на межі всієї громади.

— Поставтесь з розумінням, адже все паливо яке зараз є, в основному, йде на фронт.

Також згадала і про той резонанс, який викликало звернення до прихожан УПЦ МП.

— Це не заклик до ворожнечі, але країна-агресор не може мати сьогодні на теренах громади свої ідеологічні центри. Через це, будь ласка, прошу прихожан церков, які ми вказали в списку, поставитись до цього дуже серйозно. Віра - це ідеологічна платформа, наш цивілізаційний розвиток, тому це важливо для нашої країни.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анна Веремій

    Підримую Давно пора ворожу парафію разом з попами відправити  нам потрібна наша УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА а не ворожа
  • Генефа Юрчик

    Все вірно,я підтримую.

keyboard_arrow_up