Штучні озера На Кривошеїна працею міської ради

Штучні озера На Кривошеїна працею міської ради
  • На гарячу лінію газети ”RIA-Козятин” звернулися мешканці вулиці Кривошеїна.
  • Вони повідомили про величезну яму неподалік від їх помешкань. За словами козятинців, звернулися вони в міську раду. Там вислухали і обіцяли допомогти.
  • Навіть лист прийшов за підписом міського голови, що все зроблено.

Поміч виявилась не на користь, а до більших незручностей. Яму на дорозі засипали звичайною… землею. Від дощів земля з водою перетворилася на болото. “Ні пройти, ні проїхати”, — кажуть люди.

Мешканці вулиці розповіли, що ініціатором засипати яму землею, був депутат міської ради. Виявляється, на проміжку вулиці Кривошеїна, де живе суддя козятинського суду Проць, добротно підсипано гравієм. А там, де живуть орденоносець трудової слави Станіслав Тучак і інвалід Другої світової Петро Сальник, якого вже дочка забрала з болота, повинні жити в багнюці? За словами мешканців, раніше, коли сусідня вулиця Катукова освітлювалася, то на Кривошеїна якийсь промінь світла таки потрапляв. Як зробили економ-освітлення, то тут темінь. Та й на Катукова вже не всі ті економки світять.

Відео дня

Посеред вулиці Кривошеїна біля будинку № 49 калюжа нагадує озеро. Мешканці кажуть: “Скільки намагаємося засипати цю калюжу, а вона з кожним дощем стає більшою. Діти до школи якось ходять кущами. Велосипедом проїхати не можна. Ось так ми й живемо”.  

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up