Шановні виборці Козятина і Козятинського району!

Шановні виборці Козятина і Козятинського району!
  • Сьогодні ми стоїмо перед важливим вибором — заховатися у своїй мушлі й робити вигляд, що все навколо нас суперово, чи зайняти активну позицію й повстати проти старої корумпованої влади, старого злиденного життя.

Для себе свій вибір я зробив, тому я разом із політичної партією “Слуга народу”.

Я, МАКСИМЕНКО Юрій — єдиний кандидат від цієї політичної сили у 13 одномандатному виборчому окрузі.

Для чого я це роблю? Бо я така ж звичайна людина як ви. Я знаю як виживають на копійки пенсіонери, як мерзнуть взимку у холодних будинках люди, бо тих мізерних кубів газу, які отримують по субсидії, не вистачає для обігріву приміщення, а на більше — не вистачає грошей, як батьки хворих дітей оббивають усі пороги, щоб зібрати потрібну недосяжну суму на лікування дитини, як українські військові, які повертаються зі Сходу, залишаються наодинці зі своїми проблемами. Займаючись благодійною допомогою, я чув їх зворушливі розповіді, їх крик душі.

Відео дня

Я переконаний, Україна потребує змін. Вибори Зеленського — перша хвиля змін. Попри потужну пропаганду і спроби підкупу, народ висловив свою волю і обрав Зеленського. Але старі політики нічого не зрозуміли і нічого не навчилися — про це свідчить діяльність нинішнього парламенту.

Зараз ми запустили другу хвилю — ведемо до парламенту чесних і порядних людей, які готові служити народу, а не власній кишені чи олігархічним кланам.

Після цього буде третя хвиля — формування професійного уряду народної довіри, перезавантаження органів виконавчої влади та правоохоронних органів.

Все це заради однієї мети — побудувати країну, в якій хочеться жити і яку ми залишимо у спадок своїм нащадкам. Партія “Слуга народу” - це вчителі і військові, аграрії і медики, підприємці і науковці. Приєднуйтесь! Залишайте свої мушлі, не будьте байдужими.

Приходьте на вибори 21 липня 2019 року та підтримайте мене МАКСИМЕНКА Юрія.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up