Роблять там, де менше роботи

Роблять там, де менше роботи

Після кількох публікацій в газеті “RIA-Козятин” щодо ремонту дороги на вулиці Склярова, відбулися зміни.

Вона далека від капітального ремонту, але стала кращою, ніж була раніше.

 

Можна погодитись з тими людьми, які кажуть: “Хоч щось роблять”... Можна погодитись і з тими мешканцями міста, що кажуть: “Та що вони роблять дороги, де люди не їздять. Складається враження, що влада ремонтує дороги, які не є самими зношеними в місті, а біля яких менше ремонту”.

Відео дня

Вулицю Винниченка, яка була не найбільш погана в місті, ремонтують тільки кусочок - від залізничного мосту і до ринку. Та так ремонтують той кусочок, що й кладуть тротуарну плитку. А далі, то як вже не вулиця Винниченка і там живуть не козятинці.

Гріх не погодитись з думкою людей. Якщо взяти план благоустрою міста на 2015-2020 роки, то й за планом ремонтують ті дороги, які недавно ремонтувались чи біля яких менше ремонту. Приклад: вулиці Васьковського, Катукова, Куликівського, Героїв Майдану, Матросова. Дороги на цих вулицях не погані, тому їх і ремонтують кожен рік. А вулицю Винниченка може і не робили б, але ж сам генерал СБУ з внуками скоро заселиться? Час покаже, де собака закрита по відношенню до району колишньої залізничної аптеки. Просто хочеться, щоб для людей робили, а не тільки задля містечкового інтересу.

Галина Касянівська

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up