Рентген-кабінет у Махнівці не закриють

Рентген-кабінет у Махнівці не закриють

Сьогодні, 9 квітня за участі заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

Як повідомляють на офіційному сайті райрари, члени бюджетної комісії погодили розпорядження голови райдержадміністрації №92 від 1 квітня 2019 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» на загальну суму 70 114 грн.

Начальник фінуправління Світлана Вельгус поінформувала, що в дане розпорядження включено договір, підписаний між Махнівською сільською радою і районною радою, щодо утримання працівників рентген-кабінету с.Махнівка.

Варто зазначити, що раніше рентген-кабінети відносились до районного ЦПМСД. Однак наразі вони в структурі первинки, яка фінансується з НСЗУ, не передбачені. Нормативними документами надання відповідної послуги  віднесено до вторинного рівня, що потребує отримання ліцензії. Тож аби рентген-кабінет продовжував функціонувати, Махнівська сільська рада передала відповідні кошти.

Відео дня

Читайте ще:

Багатодітним сім'ям — додаткові виплати. Куди і коли звертатися?
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up