Ремонт прибудинкових територій. Коментує начальник Управління ЖКГ

Ремонт прибудинкових територій. Коментує начальник Управління ЖКГ
  • Ми вже розповідали вам, що у місті поремонтували двори деяких багатоповерхівок.
  • Більшість мешканців цих будинків, з якими ми спілкувалися, запитували, чому ремонт асфальту зробили не повністю, а частково.
  • Відповідь на це питання дав Євгеній Малащук, начальник Укправління житлово-комунального господарства.

Як пояснив журналісту начальник міського управління ЖКГ Євгеній Малащук, потреба проведення поточних ремонтів прибудинкових територій назріла вже давно. Але кошти на це не виділяли через те, що не вистачало фінансування на ремонт усіх вулиць міста. Зараз завдяки циклічному підходу до ремонту вулиць дороги у кращому стані, тому змогли перейти до ремонту прибудинкових територій.

Управління склало перелік тих об’єктів, які першочергово потребували ремонту, і винесло на розгляд комісії ЖКГ та сесії міської ради. До списку увійшли найбільш зруйновані двори. При цьому також зважали на такі фактори: вікове зношення асфальту; пошкодження покриття через комунальну техніку, яка заїжджає у двір.

На сесії виділили кошти на поточний ремонт прибудинкових територій. Він передбачає ремонт великими картами, що й зробили.

Відео дня

— Ми могли всі ці кошти акумулювати в капітальний ремонт і зробити одну, може, дві прибудинкові території з бордюром і зі всім. Але ви розумієте — у нас 180 будинків як мінімум і ще є міжквартальні проїзди, як 8-ма Гвардійська-Кошового, де люди просто чекають не знати скільки, щоб ці проїзди поробили, — пояснює начальник управління ЖКГ Євгеній Малащук.

За його словами, перед початком робіт управління ЖКГ консультувалося і з головами ОСББ, і з мешканцями будинків. До прикладу, ОСББ “Героїв Майдану 15-17” заздалегідь замінило бордюри з боку “Фори” за власні кошти. А голова ОСББ “Грушевського, 23” навіть запропонував зробити співфінансування і додати коштів, яких не вистачить з міського бюджету, щоб повністю оновити асфальтове покриття. Але мешканці відмовилися, тому у них залишилася невідремонтована ділянка.

Що стосується двору на Мічуріна, 13-А та Незалежності, 19-21, то там комунальники спільно з ОСББ цьогоріч провели заміну труб водопостачання та водовідведення і ці ділянки також треба було відремонтувати, щоб у дворі не було болото.

Якщо ви пропустили цю тему, читайте:

Оновили асфальт у дворах будинків

"Тут ями були, але трохи заасфальтували". Ремонт прибудинкових територій. Продовження

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up