Рахуємо лавки

Рахуємо лавки

У соцмережах більше місяця мусолиться тема про те, що міськрада виділила кошти на придбання 44 паркових лавок. Зберігав їх після придбання депутат з району ПРБ Віктор Малишевський. Одним з активістів показувати лавки він не хотів. Інші активісти почали вимірювати поставлені лавки і зрівнювати ціни...

Сьогодні ми вирішили перевірити відповідність виконання рішення виконкому Козятинської міської ради “про затвердження місць для встановлення паркових лавок”.

З перевіреного можемо повідомити, що станом на 31 травня таких лавок встановлено 28. Згідно з переліком місць, вони не встановлені на вулиці Мудрого, на перехресті з вул. Сковороди зліва перед перехрестям (1шт.) (відмовились мешканці), біля будівлі управління соціальної політики на вулиці Винниченка (1шт.) (відмовилися в управлінні), на прибудинковій територіях житлових будинків, Довженка, 93 (1). Не доїхали поки що лавки і у Залізничне. Там їх планують встановити на вулицях Дружби, 59, Грибній, №5  і Весняній, 2. Скрізь по 2 лавки, всього шість. Також шість лавок передали з балансу житлово-комунального господарства управлінню освіти та спорту і одну на баланс залізнгичного училища ВПУЗТ (планується поставити на зупинці).

Як повідомив пан Малишевський, недостаючі лавки будуть поставлені у найкоротший термін. Про це редакція газети “RIA-Козятин” мешканців міста повідомить пізніше.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Татьяна Тихенькая

    А хоча б одну лавочку встановили у дворі вул. Грушевського 45,  а на Грушевського ,23 - коло кожного під'їзду
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up