Дід Мороз без подарунків: “Простоквашино” в Козятині (Оновлено)

Дід Мороз без подарунків: “Простоквашино” в Козятині (Оновлено)

З відвідувачами міського будинку культури — не густо

 

На четвертий день Нового року в наше місто приїхали артисти Вінницького театру ляльок. О 12-ій та 14 приїжджі артисти стали жителями “Простоквашино”. Персонажі з мультфільму намагалися веселити Козятинську малечу. Зібралося дітей в глядацькому залі рівно 40 в першій половині дня і менше половини від сорока після обіду. Як було під час першого показу вистави, наша розповідь.

Кіт Матроскін, почтальон Печкін, собачка Шарик з 22-ма дошкільнятими, що хороводили в колі з героями мультфільму чекали на появу Діда Мороза з Снігурочкою. А коли гості з далекої Лапландії з’явилися, то малеча веселішою не стала. І з 18, що залишились біля батьків, дитяче коло не розширилось. І дійсно, чого бігти до того Діда Мороза, який в Козятині загубив мішок з подарунками. Зрозуміло, хто приїхав заробляти, той не буде ділитися гонораром. Це ж не мама з татом, які, щоб зробити своєму чаду приємно, зіграють того персонажа, що подарунки роздає.

Невже не можна було вінницькому гостю, хай навіть за додаткову плату, повісити на плечі мішок з подарунками від міської ради? Тоді й ті 18, що прикипіли до батьків, вибігли б у коло. Тоді то було б свято для всіх дітей і їхніх батьків. Адже, немає більшого щастя в родині, коли діти здорові й веселі

Відео дня

Дмитро Артемчук

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • Елена

    Малечі сподобалось, дякуємо організаторам
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up