Поліція активно несе службу по розгону бабусь

Поліція активно несе службу по розгону бабусь

Пройшло три тижні як торгуючих з вулиці в Земляка відправили на “Колгоспний ринок” Кидається в очі те, що пішли туди не всі, а ті, які торгували в болоті на землі і не домовились з владою

На сторінках нашого щотижневика не один рецепт був надрукований, як можна було б забрати торгуючих з проїзджої частини вулиці. І, що б влада мала розум, то дослухалася б до порад. Ринок — це ціна товару. Торгуючих більше — ціна товару менша. І навпаки Продавець один — ціна збільшилась. Так було в ринковий день неділі 15 жовтня, коли один дідусь виставив ціну картоплі 7 гривень за кілограм. З домашньою картоплею на ринку він був тільки один. Ще картопля була в орендатора по ціні 4 грн. Але не кожному по карману купувати оптом, як пропонував фермер.

Молочна продукці зараз на “Колгоспному” виглядає таким чином. Хто торгував якісною продукцією (правда таких було мало) клієнти знайшли  зразу. Ті, що продавали молочний “суржик”, і тепер ходять вулицею Земляка і з-під поли пропонують товар, не зважаючи на поліцейських (!), які стоять і контролюють дорогу.

Відео дня

Виникає питання, які злочини вони там розкривають? Зрозуміло, що виконують, вибачте на слові, забаганку чиєїсь дурості. Тримати поліцейських на дорозі — це злочин перед платниками податків. Це злочин перед громадою міста.

Одне радує, що відроджується “Привокзальний” ринок. Адже його довели до того, що вже й прилавки там були не потрібні...

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up