«Почало працювати освітлення вулиць в громаді»: головне для козятинчан за добу

«Почало працювати освітлення вулиць в громаді»: головне для козятинчан за добу
  • Публікуємо важливі новини про те, яка ситуація у Козятинській ОТГ станом на вечір 16 квітня
  • Основні тези з відео-звернення очільниці громади Тетяни Єрмолаєвої

На початку відеозвернення Тетяна Єрмолаєва привітала вірян західного обряду із Великоднем!

Разом з цим  віряни східного календаря завтра святкують Вербну Неділю – день, коли Ісус прийшов в Єрусалим. 

— Велика подяка військовим, завдяки яким ми можемо хоч трішки відчути свято. Ми готуємося, передаємо їм різні смаколики, паски, щоб вони відчули нашу турботу про них та про мир, — сказала очільниця міста

Також прозвучала подяка гурту Draft, який влаштував в п'ятницю імпровізований швидкий концерт в сквері. 

Прозвучала інформація, що з 15 квітня почало працювати освітлення вулиць в громаді. Це наказ військової адміністрації.

— Десь світло ще не увімкнено через неполадки на підстанціях, будемо відновлювати ліхтарі та мережу, щоб виконати наказ адміністрації.

 

Звернулася до мешканців громади Тетяна Єрмолаєва і з закликом — у військовий за час будь-які злочини, крадіжки є мародерством передбачена кримінальна відповідальність.

— Це уже не штраф, а можливий термін ув'язнення, тому виконуйте закони, вони однакові для всіх. Не керуйте в стані сп'яніння, не порушуйте комендантську годину і не забувайте, що в місті обладнано відеоспостереження і поліція має змогу відслідкувати усі порушення.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up