«Після нашої перемоги зберемо не повний зал, а повний стадіон». Глухівцям 429

«Після нашої перемоги зберемо не повний зал, а повний стадіон». Глухівцям 429
  • Зазвичай глухівчани відзначали день села в День великомучениці Параскеви.
  • Цього року в зв’язку з переходом церкви на новоюліанський календар ці два свята розділені в часі. Як зазначили самі іменинники святкування з урочистостями вони проведуть після перемоги над ворогом. А зараз, кажуть: відзначаючи день села, ми
  • маємо допомагати нашим ЗСУ

Ми приїхали у Глухівці майже разом з мотогрупою волонтерів «Сини України». Коли вони припаркували своїх залізних коней, ми поцікавилися у Ольги Лінник, навіщо їй ще один шолом.

— Щоб дітям було більш цікаво, взяла шолом персонажу з мультфільму «Жовтий спіч», — відповіла вона.

Відео дня

Керівник мотогрупи Анатолій Луцков зауважив, що задача волонтерів мотогрупи незмінні —допомагати через донати нашим воїнам.

На першому поверсі будинку культури звернули увагу на фотозону схожу на диван із соломи.

На другому поверсі — локації з фотозонами української тематики і повний зал людей у глядацькій залі.

Відкрила концертну програму благодійно-патріотичного заходу його ведуча Олена Шимон віршованим твором

Моя Батьківщина — ліси і поля

Від них в нас і радість, і сила

Це та найсвятіша і рідна земля,

Що кожного з нас народила!

Моя Батьківщина — це вишеньки цвіт

І верби над ставом й калина

Моя Батьківщина — це мрії політ

Це рідна моя Україна

А народний ансамбль «Берегиня» Глуховецького будинку культури виконав пісню «Село у Долині». Військовий оркестр 26 артилерійської бригади ім генерал хорунжого Романа Дашкевича виконав Гімн України, Олена Шимон назвала імена Героїв, які загинули за наш спокій та суверенітет і незалежність України: Віктор Крючков, Олександр Москалюк, Олександр Оцабера, Дмитро Коваль, Юрій Бондаренко, Василь Цимбалюк, Григорій Ніколайчук, Андрій Костюк, Олександр Ольхович, Сергій Пилипчук, Сергій Чеснюк, Віталій Шевчук, Богдан Олішевський, Іван Лінартович, Дмитро Гороф’янюк, Богдан Жмуцький, Валерій фурман, Юрій Кратюк, Володимир Кривов’язий, Віталій Лижнюк, Ігор Римша, Олександр Гуменюк, Сергій Годзь, Іван Базелюк, Вадим Денисов, Олександр Голоснюк, Костянтин Соколівський, Олександр Крапівін, Юрій Гайдучок, Микола Марчук, Валерій Вітківський, Юрій Бондар, Богдан Вік, Денис Куліков, Андрій Мартенюк, Дмитро Романюк, Анатолій Пуремчук, Володимир Білецький.

Рідним та близьким висловили щирі співчуття, а загиблих воїнів пом’янули хвилиною мовчання. Ансамбль «Берегиня» виконав пісню «Українське сонце зійшло», ведуча запросила до слова селищного голову Олександра Амонса. Він висловив щиру вдячність тим, хто у цей важкий період для нашої Держави не стоїть осторонь та своєю працею наближає нас до довгоочікуваної Перемоги над ворогом. А тих, хто у своїй діяльності керується турботою і допомагає нашим ЗСУ нагородив подяками від селищної ради і невеличким подарунком: волонтерську групу закладу дошкільної освіти «Берізка», волонтерську групу «Родина» села Білопілля, волонтерську групу Кашперівської гімназії, ініціативну групу «Майбутнє» села Пузирки, волонтерську групу Глуховецького ліцею.

На благодійному концерті був присутній настоятель храму мучениці Параскеви митрофорний протоієрей Валерій Кушнір. Його ведуча запросила до спільної молитви. Отець Валерій провів молитву, а під мелодію «Зелене жито» хлопець козак та дівчина в національних костюмах за українською традицією роздавали іменинникам та гостям села коровай А працівники центру в бранні українок носили по рядах глядацької зали торт, який подарували іменинникам волонтери «Родини»

Концертну програму продовжили Поліна Дудка, зразковий ансамбль народного танцю «Подільський вітерець» дует Володимир Афанасьєв та Інна Плехова. Пісню «Ми горді, що народились в Україні» виконала підготовча група «Берегиня», дует Людмила Шимон та Сергій Дроботюк. Танець «Свіча» виконали танцювальний колектив Пляхівського будинку культури. Дует Сергій Дроботюк Вадим Кирилюк, Вікторія Кравчук виступили з піснею «Дівчинка перлинка». Підготовча група «Подільський вітерець виконали сучасний танець, Олеся Захарченко виконала пісню «Розкажу про Україну». Польку станцював колектив «Щасливі діти» Пляхівського будинку культури. Також виступали чоловічий гурт «Добряни», Єлизавета Новіцька з танцювальним колективом «Подільський вітерець», народний ансамбль «Берегиня» та 10 номерів від військового оркестру 26 артилерійської бригади Збройних Сил України.

1. Пісня Василя Жадана, гімн Олександра Усика «Браття» (у виконанні військового духового оркестру військовий диригент лейтенант Руслан Крижанівський.

2. ⁠Venus (диригує курсант Львівської національної академії сухопутних військ… Назар Ткачук, солісти Ігор. Недашківський та Едуард Білоус).

3. ⁠згадаймо тих хто поклав своє життя за незалежність України пісня гурту Kozak system «Люди титани» соліст Ігор Недашківський

4. Українська пісня усіх часів «Червона рута» соліст Марія Кулеша

5. ⁠пісня гурту VIP «Біла хмара» солісти Марія Кулеша та Едуард Білоус

6. ⁠пісня Кузьми Скрябіна «Люди як кораблі» соліст Едуард Білоус

7. ⁠пісня гурту vip «Стожари» солісти Марія Кулеша та Едуард Білоус

8. ⁠»Заспіваймо пісню за Україну» соліст Ігор Недашківський

9. ⁠пісня гурту Тінь сонця «Їхали козаки» соліст Ігор Недашківський

10. ⁠пісня гурту ТІК «Кацапи»

солісти Ігор. Недашківський та Едуард Білоус

Виступ військового оркестру глухівчани і гості села, як і весь патріотичний захід оцінили бурхливими оплесками. До іменинників Руслан Крижанівський. Він привітав глухівчан з 429 річницею села та зізнався, що сам він з Бродецького.

— Та тут половина оркестру ваші земляки. Зараз ви зібрали повний зал. Впевнений, що перемога буде за нами і після перемоги ми зберемося на повному стадіоні, — сказав Руслан Крижанівський.

Фінальну пісню почали співати вокальний гурт «Сузір’я», потім приєдналися підготовча група «Берегиня» та «Подільський вітерець», а всі учасники благодійного заходу вийшли на сцену. По завершенні фінальної пісні відкрили скриньку і порахували гроші. Зібрали 6 тисяч 832 гривні.

По завершенні концертної програми ми підійшли до однієї з організаторів заходу—директора центру культури та дозвілля Глуховецької громади Марії Кулеші і запитали—Маша ваш виступ з солістами військового оркестру був високо оцінений всім залом. Як вам вдалося без репетиції співати з Едуардом в такому чіткому музичному такті?—Я їздила до хлопців і ми провели з ними 2 репетиції сказала вона.

У фойє будинку культури на іменинників чекав борщ, за яким вже стояла черга.

Коли з будинку культури стали виходити на прибудинкову площу, було вже дуже темно, адже концертна програма налічувала близько 30 номерів. Волонтери мото групи вагалися чи садити при такій видимості дітей на мотоцикли.

Але ввімкнули світло і стали катати дітей не за донати, а у дитяче задоволення. Радості дітей не було меж. Як завжди найбільша черга була до «мотокиці», хоча більшість дітей в цей день волонтерку Ольгу Лінник називали тьотя Оля або «тьотя киця».

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up