Військового з позивним «Пумба» поховали на міському кладовищі
- В понеділок, 27 липня, перестало битися серце військовослужбовця збройних сил України 41-річного Євгенія Лясківського, позивний «Пумба».
- Сьогодні, 29 липня, бойові побратими доставили його тіло по місцю проживання.
Попрощатися з Євгенієм прибули військовослужбовці Вінниці та Козятинського комісаріату.



До будинку, де жив Євген Лясківський, майже нескінченним потоком йшли родичі героя, знайомі і друзі покійного з вінками та живими квітами.


Настоятель храму Ікони Почаївської Божої Матері провів службу Божу заупокійну літургію.

Після служби траурна процесія рушила до місця поховання.


Поховали Євгенія Лясківського на міському кладовищі під звуки Гімну України, залпи салюту та людського «Слава героям!». Земля пухом і світла пам’ять.


Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
Євген прожив коротке, але яскраве життя, був добропорядною, щирою, вихованою людиною і був готовий завжди прийти на допомогу...
Це велика втрата не лише для родини, а й для колективу госпіталю і ЗС України в цілому...
Близьким і рідним щирі співчуття!