Отримати водійські права в Україні відтепер буде на порядок складніше

Отримати водійські права в Україні відтепер буде на порядок складніше
  • Уряд Української держави прийняв рішення і посилити контроль над видачею громадянам водійських прав. Були посилені вимоги до реєстрації навчальних груп в Сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України.
  • Зокрема реєстрацію навчальних груп в Сервісних центрах потрібно провести до того, як почнуться заняття на курсах.
     

Така норма є похідною законодавства щодо дорожнього руху, відповідно до якого однією з умов для отримання водійського посвідчення - проходження курсу навчання. Такого роду вимоги до реєстрації навчальних груп були спрямовані на запобігання зловживань шляхом видачі документів про закінчення курсів тим, хто за фактом їх не пройшов.

Згідно інформації на «РБК», такі зміни повинні полегшити акредитацію закладів, які проводять підготовку водіїв, а також їх перепідготовку, підвищення кваліфікації. Повноваження по акредитації будуть передані в регіональні Сервісцентри МВС, а це скоротить терміни проходження даної процедури. Варто нагадати, в Україні можуть дозволити здавати іспити на водійські права без проходження курсів в автошколі.

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе вважає, що таким чином держава позбудеться від корупційної складової. Що думають про таку ініціативу українські водії, особливо ті, хто закінчив курси недавно і отримав права? І яка позиція в цьому питанні автошкіл?

Відео дня

Дізнайтеся в відео:

Ольга Бобрусь
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up