«Не перевелися ще у нас хороші люди». Знайшла телефон і повернула

«Не перевелися ще у нас хороші люди». Знайшла телефон і повернула
  • Нещодавно козятинчанин втрапив у халепу — загубив свій мобільний телефон.
  • Гаджет підібрала жінка і повернула. Хоча знайти цю жінку виявилося зовсім не просто.
  • Розповідаємо про пригоди нашого читача і даємо корисні поради, якщо ви потрапили в подібну ситуацію

Козятинчанин Антон розповів, яка пригода трапилася з ним кілька тижнів тому. Опівдні чоловік навідався до свого друга. Стояла тепла погода, тож замість того, аби йти в квартиру, вони вирішили поспілкуватися на лавці під під’їздом. Обговорили свої справи, тоді Антон сів на велосипед і поїхав додому. Минула з година, і козятинчанин помітив, що його телефону ніде немає: ані в сумці, ані в кишенях.

Перше, що зробив Антон, коли зрозумів, що посіяв телефон — взяв мобільний своєї дружини і набрав свої номери, спочатку один, потім інший. Виклики йшли, але слухавки ніхто не брав. Чоловік вирішив повернутися до свого друга та дізнатись, чи не підібрав він часом його телефон. Зустрівшись, вони разом оглянули все навкруги: і лавку, і траву під лавкою, і навіть у кущі заглядали. Телефону не було ніде. Розчарованому Антону не залишалося нічого іншого, як повернутися додому. Хоча чоловіка почала охоплювати паніка, адже телефон прив’язаний до банківської картки.

— Увечері мені приходить на електронну пошту лист від бухгалтера з роботи, — розповідає Антон. — Ми мали вирішити по телефону важливе питання і вона написала мені, чому я не відповідаю на її дзвінки. Я написав, що десь загубив свій телефон і не можу його знайти. Попросив її, щоб вона періодично мене набирала, може хтось слухавку візьме.

Відео дня

Наступного дня Антон пішов до офісу «Київстар», щоб відновити сім-картку. А ввечері йому прийшов електронний лист від бухгалтера. Вона приголомшила його новиною — їй таки вдалося додзвонитися до тієї людини, яка знайшла його телефон. Слухавку взяла жінка і сказала, що поверне гаджет назад.

— Я одразу почав пробувати дзвонити сам, але безрезультатно, — продовжує Антон. — Спочатку просто ніхто слухавки не брав. Тоді слухавку взяли і одразу відбилися. А після цього телефон був вимкнений. Ми подумали, що телефон знайшов хтось, хто живе в будинку мого друга. Вранці подзвонили до голови ОСББ, але вона сказала, що їй ніякій загублений телефони не приносили. Я вже оголошення надрукував на принтері: «Жінка, яка знайшла на лавці телефон, прохання зателефонувати» і написав номери дружини. Поїхав до будинку мого друга, почав кріпити оголошення про втрату апарату на дерев’яній лавці, де ми з другом сиділи. Ірина з третього поверху гукнула мені з вікна: «То це ви загубили телефон? Його підібрала наша листоноша, Наталею звуть».

Після цих слів Антон видихнув із полегшенням. Залишилося лише дочекатися понеділка, коли на пошті робочий день. Чоловік пішов до кімнати листонош, знайшов Наталю, яка знайшла його телефон. На знак подяки Антон подарував їй шоколадку.

— Не перевелися ще у нас добрі люди, — додає Антон. — Колись моя дружина йшла вдень з електрички і загубила в кущах свій мобільний, новенький, ми його купили за декілька тижнів до цього. Ми ходили з нею, шукали, пробували дзвонити, але так і не знайшли. А тут Наталя знайшла мій телефон і повернула. Вона розповідала мені, що вже був у неї подібний випадок: якось вона знайшла гаманець із грошима на маленькому ринку і теж повернула його власнику.

Як заблокувати банківську картку

Мобільний телефон нині — це не просто засіб спілкування. Адже усі ми користуємося банківськими картками: кредитними, зарплатними чи пенсійними. Усі банківські картки мають прив’язку до номера мобільного телефону. А якщо у вас ще й не старий кнопковий телефон, а сучасний сенсорний, на ньому може бути мобільний банкінг — спеціальний додаток банку, увійшовши в який можна керувати рухом коштів, які на вашому рахунку.

Якщо раптом так сталося, що ви загубили мобільний телефон, даємо декілька порад, як вберегти свої гроші. Якщо ви клієнт «ПриватБанку», то:

Щоб заблокувати саму картку, можна:

Якщо ви клієнт «Укрсиббанку», щоб заблокувати картку ви можете:

Як заблокувати номер

Якщо ви загубили телефон, можна тимчасово заблокувати свій номер. Якщо ви абонент «Київстар», для цього треба набрати 466 з мережі «Київстар» чи 0800300466, якщо дзвоните з іншого оператора, або звернутися до найближчого магазину «Київстар». Вам потрібно буде мати при собі коробочку від вашої сім-картки, на якій вказано PIN і PUK-код.

Якщо ви абонент «Лайфсел», ви можете:

При блокуванні сім-картки вам треба буде назвати:

Якщо ви абонент «Водафон», ви можете набрати 222, якщо телефонуєте з сім-картки Водафон чи 0 800 400 222 з іншої мережі. Щоб довести, що це справді ваш номер, вам треба буде вказати PUK-код, який написаний на пластиковому тримачі сімкартки або два номери, на які ви дзвонили найчастіше чи надсилали СМСки впродовж останнього місяця.

 

Читайте також:

«У нас тут гудуть цілодобово мотори»

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Геннадий Ткачук

    Прості люди добрі багатіїв,бо знають що їм є що губити .Мова про честь ,яку велики  статки часто густо гублять кажучи що це бізнес

keyboard_arrow_up