Наслідки вітряної негоди: біля Тучі на дорогу впало дерево
Сьогодні вранці, 29 грудня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу села Туча на проїжджу частину дороги впало дерево.
Про це йдеться на сайті Головного управління ДСНС у Вінницькій області.
Прибувши на місце події, козятинські рятувальники, за допомогою спецобладнання розкряжували стовбур дерева та прибрали гілля з автошляху. Подібні роботи також були проведені рятувальниками ДПРЧ-9 міста Хмільник.
До проведення даних робіт від ДСНС залучалося 8 чоловік особового складу та два спецавтомобілі.



Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.