На Дні села у Верболозах на дрон для ЗСУ зібрали 7 тисяч 900 гривен
- У суботу, 9-го листопада, жителі Верболіз відзначали 244 річницю заснування села.
- Як зазначили самі іменинники, повноцінне свято вони проведуть після перемоги, а перемога скоріше прийде коли допомагати армії. Тож на свято села у Верболозах провели благодійний захід для
- наших ЗСУ
День села Верболіз об’єднали з Днем працівника сільського господарства. Тож проводили благодійний захід під двома гаслами: «хвала рукам, що пахнуть хлібом» і до дня села — «Михайло на поріг — на стіл святий пиріг»
Проходив захід у сільському будинку культури. У фойє розмістилася ярмарка. Там продавали випічку, букети сухоцвіти, сувеніри, засоби гігієни та засоби від молі.
На сцені глядацької зали піднімали дух патріотичною піснею іменинникам і гостям села квартет «Суцвіття», дитячий вокальний ансамбль «Дзвіночок», молодша група хореографічного ансамблю «Мрія».
Серед гостей села були селищний голова Олександр Амонс та благочинний Віннницко-Тульчинської єпархії Роман Масира.
У своєму виступі селищний голова сказав наступне.
— День села — це великий день і велике свято. Ми не можемо його провести так, як проводили раніше, коли було урочисто, весело, шумно від дитячої радості. Сьогодні нам не весело, але ми зібралися для того, що допомогти коштами нашим захисникам. Є люди, які воюють, є міцний тил. Той тил, який допомагає і гріє душі нашим воїнам. Кожен пиріжок, кожен вареник, кожна гривня — це міцний фундамент нашої нової держави, в якій не буде тих, хто пішов проти людей. Ми на то дуже сподіваємося. Ми повинні бути тим народом, якими ми є зараз і ми будемо боротися, будемо стояти за нашу Україну.
На завершення свого виступу селищний голова привітав верболізців з Днем села та побажав, щоб Верболози розвивалися.
Привітав присутніх з днем села зі сцени і отець Роман. А артисти продовжили свою концертну програму, яка сягала півтори години.
По завершенні концерту і ярмарки стали рахувати гроші. Зібрали 7 тисяч 900 гривень і вирішили, що ці кошти передадуть на дрон для наших захисників.
А у фойє на іменинників і гостей села чекала смачна юшка. Пан Василь дав високу оцінку юшці. Сказав, що юшка супер. Його дружина Марія смачно готує, тож він вважає себе хорошим спеціалістом по смакам. Юшка, яку готували підприємці Олена і Юрій Дячук і правда була супер тому, що багатьом домогосподаркам сподобалась. А посмакувавши юшкою верболізці і гості села стали виходити на вулицю.
Селищний голова ще раз подякував за добру роботу всім учасникам благодійного заходу та запитав верболізців чи є в селі проблеми, які їх турбують. Запитали у селищного голови про церкву, яка досі московського патріархату.
— Не просте це питання. Самий дієвий спосіб — це щоб віряни туди не ходили. Все повинна вирішити ваша сільська громада і при тому у мирний спосіб.
— Так треба, щоб цю громаду хтось зібрав, — каже очільнику селищної ради один із чоловіків.
— Виберіть актив громади і нехай займаються цим питанням, — відповів Олександр Амонс.
Тут же знайшовся активіст, який погодився скликати схід села і займатися цим питанням по суті. На цьому чоловіки розійшлись, з почуттям напів виконаного обов’язку та в доброму настрої.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.