«Моноліт» розгромив «Авангард» з рахунком 6:0

На День фізкультурника в нашому місті відбувся футбольний матч між місцевим “Монолітом та “Авангардом з Ладижина. Це була гра 4-го туру обласної першості в вищій лізі. Футбольна зустріч була цікавою ще й тим, що в команді господарів на полі в основі вийшли три новобранці. Про гру цієї зустрічі наша розповідь

Матч почався з наступу гостей. Вони наблизились до володінь нового стража воріт “Моноліта” Вадима Зорніка, але манолітівці відтіснили нападників команди гостей на край поля. Єдине чого добилися гравці “Авангарда” в атаці — це вкидання м’яча з аута і втрати м’яча після нього.

Перший 10 хвилинний відрізок матчу можна назвати поєдинком, а далі ця зустріч була грою в одні ворота. В першому взятті воріт ладижинців відзначився дев’ятка “Моноліта” Дмитро Мохнальчук. Подвоїв рахунок після класичною триходівки Дмитро Балицький. Третій гол провів зі штрафного удару ще один новобранець “Моноліта”-диспетчер команди і майстер стандартів Віталій Ольхович. Посланий ним м’яч з 18 метрів розминувся з солідною стінкою гостей і пірнув у ворота. Після третього голу монолітівці почали експериментувати змінами позицій футболістами. Денис Ткаченко став грати на місці правого нападника, а Андрій Хрищенюк перемістився на позицію вінгера. Віталій Ольхович став грати під форвардами по всій ширині поля. За такою схемою був організований четвертий м’яч у ворота гостей  Розгром і підсумок першого тайму голом в роздягальню завершив Дмитро Мохнальчук. При рахунку 4:0 команди пішли відпочивати

Відео дня

З початку другого тайму складом “Моноліта” почали експериментувати тренери випускаючи почергово на поле нових виконавців..Нові гравці, що вийшли на поле не зіпсували настрій вболівальникам “Моноліта” Заміна голкіпера господарів навіть додала настрою фонатам Козятинського клубу. Небудь цієї заміни любителі футболу могли б не знати, що воротар на четвереньках може швидше бігати ніж нападник суперника ногами. Це жарт звичайно, але коли гру фактично зроблено такі епізоди викликають тільки пожвавлення серед вболівальницької братії.

Крім кумедного епізоду з кіпером фани “Моноліта” ще побачили два голи красені. Спочатку Денис Ткаченко пробивши на силу вколотив м’яч у сітку воріт з 11 метрової позначки. На останній хвилині гри дублем відзначився плеймейкер “Моноліта” Віталій Ольхович. Після його голу рахунок в матчі став 6:0. Гарна перемога і хороший настрій спортсменам Козятинщини до Дня фізкультурника

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.