Малюнки та фотороботи: хто став кращим у конкурсі «Світ без насильства!»
Визначили переможців міського дитячого конкурсу малюнків та фоторобіт «Світ без насильства!»
У рамках Всеукраїнської Акції «16 днів проти насильства» з ініціативи управління сімейної, дитячої та молодіжної політики відбувся конкурс малюнків та фоторобіт «Світ без насильства» серед дітей та учнівської молоді міста.
В конкурсі взяли участь 42 дитини міста різних вікових категорій.
— У кожній роботі відчувається особиста творчість автора, уміння виявити власне бачення теми конкурсу. Особливо вразила фоторобота Кирила Сабадаша (школа № 2), в якій учень продемонстрував високий рівень володіння новітніми технологіями, — пишуть на сторінці міської ОТГ

Журі оцінило конкурсні роботи і визначилося з переможцями.
За результатами підрахунку голосів призові місця розподілилися таким чином:




Всі учасники конкурсу отримали солодкі подарунки від міської ради та спонсорів конкурсу

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.