Козятинський ЦНАП увійшов в десятку кращих Вінницької області

Козятинський ЦНАП увійшов в десятку кращих Вінницької області
  • У понеділок, 7 листопада, у Вінниці розпочав роботу регіональний Форум цифрових громад Digital Vinnytsia Region.
  • Під час Форуму обговорили питання надання сучасних послуг в умовах воєнного стану, впровадження інструментів електронної демократії та урядування, а також нагородили відзнаками Вінницької обласної військової адміністрації та обласної ради колективи кращих ЦНАПів області.

Проведення заходу відбулось в рамках Проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад» за програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (Програма EGAP)», який впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії. 
Під час Форуму обговорили питання надання сучасних послуг в умовах воєнного стану, впровадження інструментів електронної демократії та урядування, процедуру підготовки програм інформатизації громад в умовах воєнного стану, а також нагородили відзнаками Вінницької обласної військової адміністрації та обласної ради колективи кращих ЦНАПів області.

У десятку нагороджених колективів Центрів надання адміністративних послуг Вінниччини (наразі у Вінницькій області їх усього 49) увійшов і колектив Козятинського ЦНАПу, — повідомляє Козятинська міська рада. — Вітаємо із заслуженою відзнакою! Так тримати!

Відео дня

 

Опитування

Користувалися послугами Козятинського ЦНАПу?

Нагадаємо, Козятинський ЦНАП став частиною мережі Дія Центрів. Перелік послуг. А днями для зручності оплати адміністративного збору у ЦНАПі Козятинської міської ради (м.Козятин, вул. Незалежності, 57), встановили платіжний термінал «EasyPay»

Додамо: Козятинський ЦНАП відновлює приймання заявок на послуги сервісного центру МВС

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Люда Сапачук

    Молодці

keyboard_arrow_up