Козятинських енергетиків привітали з професійним святом
Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю року, коли робота енергетиків найбільш помітна.
З нагоди професійного свята, Дня енергетика, до колективів структурної одиниці «Козятинські електричні мережі» АТ «Вінницяобленерго» та виробничого підрозділу Козятинської дистанції електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» завітала очільниця Козятинської міської ОТГ Тетяна Єрмолаєва.

Кращим працівникам енергетичної галузі Козятинщини вручили Грамоти міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання трудових обов’язків.

– Щиро бажаю усім працівникам тепла та світла від рідних і близьких, удачі та щастя від долі. Успішної вам праці, стабільного функціонування енергетичної галузі та впевненості у завтрашньому дні, — йдеться на сторінці Козятинської міської ОТГ
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.