Козятинчанка, що живе в старому будинку, добивається квартири

Козятинчанка, що живе в старому будинку, добивається квартири
У вітальні та спальні на нижній частині стін сліди вологи. У вітальні відпала штукатурка.
  • У редакцію газети «RIA-Козятин» звернулася мешканка міста Козятин Тетяна Веремчук.
  • Вона повідомила, що проживає за адресою: вулиця Винниченка, 58 кв. 5. Це перший з будинків, які будувалися в дореволюційному Козятині.

– У ньому навіть немає фундамента. Чому я маю жити в будинку, якому 200 років? – каже наша співрозмовниця.

Коли ми пішли до помешкання Тетяни Веремчук, то помітили, що у вітальні та спальні на нижній частині стін були сліди вологи. У вітальні відпала штукатурка, приблизно 2 метри квадратних. У спальній кімнаті від стіни відстав клапоть штукатурки приблизно 30 Х 30. 

Відео дня

Тетяна Андріївна розказала, що як залізничники зі своїм колишнім чоловіком перебували на квартирному обліку в тодішньому НГЧ з 1974 року.  У 2011 році, як мали виписувати ордери на розподіл квартир, до неї зателефонував директор будівельно-монтажного управління Микола Кравець. Він, за словами Тетяни Веремчук, хотів розділити квартиру між її колишнім чоловіком і нею, тільки пані Тетяна відмовилась від такого розподілу. Відтоді жінка добивається нового житла.

 

З 2011 року Тетяна Верещук пройшла всі інстанції і домоглася, щоб її звернення було поставлено на контролі у Президента України і було передано у Вінницьку ОДА. Тільки 24 жовтня минулого року козятинчанка на прийом до губернатора не потрапила. За її словами, щоб потрапити на прийом до нього, треба було спочатку відмітитися в кабінеті за № 100. З сотого кабінету «добро» на зустріч з керівником ОДА не дали.

– Вони сказали, що будівля замінована і просто вишвирнули мене звідти, – розповідає  Тетяна Веремчук. Тепер жінка збирає нові документи, щоб потрапити на прийом до президента чи до Апарату Верховної Ради. 

З приводу проблеми пані Тетяни ми зателефонували в міську раду. Відповідь дав очільник міста Олександр Пузир. 

— Квартирне питання Тетяни Веремчук тягнеться вже років 10. На скільки мені відомо, на квартирному обліку стояла не вона, а її колишній чоловік Петро Веремчук. Він квартиру отримав. Їй повідомляли, що її квартирне питання - справа судового розгляду. Їй треба через адвоката звернутися до суду, –  сказав міський голова.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Валерій Бойко

    На жаль наші люди не звикли звертатися до адвокатів. Як в старі радянські часи надіється на наказ зверху, замість того, щоб дізнатися про свої права передбачені законодавством. Будуть десятки років скаржитися до вищих інстанцій, витрачаючи при цьому нерви і кошти, замість того, щоб почути пораду юриста.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up