Хмільник-Козятин: відбувся робочий візит керівників району

Хмільник-Козятин: відбувся робочий візит керівників району
  • Сьогодні, 10 грудня, голова районної ради Юрій Слабчук та заступник голови районної ради Василь Карпінець здійснили робочу поїздку до Козятинської громади.

Про це йдеться на сайті Хмільницької районної ради

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up