Хмільник-Козятин: відбувся робочий візит керівників району
- Сьогодні, 10 грудня, голова районної ради Юрій Слабчук та заступник голови районної ради Василь Карпінець здійснили робочу поїздку до Козятинської громади.
Про це йдеться на сайті Хмільницької районної ради
- Обрали заступника голови Хмільницької районної ради
- Наші в президії і зміна списку депутатів: про першу сесію райради


У керівників району провели ряд зустрічей із керівництвом громади, керівниками комунальних установ Козятинщини, галузей охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери, депутатами районної ради, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
— Мета наради — ознайомитись зі станом справ, проблемами комунальних закладів та пошук шляхів їх вирішення, — йдеться в повідомленні
Запустили процес реорганізації сільрад і визначили повноваження старост: 2 сесія нової міськради
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.