Газова труба в Білопіллі чекає на реставрацію

Газова труба в Білопіллі чекає на реставрацію

На гарячу лінію газети “RIA”-Козятин звернувся мешканець нашого міста Олександр Міронов. Він повідомив, що мешканці села Білопілля б’ють на сполох. Газова магістраль, яка проходить понад ставком, сильно нахилилася.

Ми відвідали село музею хліба. Дійсно, на одному із ставків Білопілля прокладені опори, які підтримують трубу газогону. Від них повідходили перемички. Деякі вже попадали в воду. Опори мають нахил у різні боки. А сам газогін нагадує змійку.

Один з мешканців села так прокоментував ситуацію:

— Я, хоча і не архітектор, але цю трубу так ніколи не проклав би. Коли здійснювався її монтаж, боялися, що трубу будуть чіпати корови. Останні там не ходять, а ось вода зробила свою чорну справу.

Відео дня

Мабуть, наш співрозмовник має рацію.

Зустрілися з двома жінками, які назвалися дівчатами.

— Газова магістраль від нас далеко, — розповіли вони. — Та новий голова, що очолив сільраду, потрохи лад наводить. Значить до труби ще черга не дійшла. Ми працюємо на фермі. Там порядок

Щоб прояснити ситуацію відносно газової магістралі в селі, ми звернулися в Білопільську сільську раду. Голова білопільської громади Віктор Якимчук повідомив, що ситуація з газогоном перебуває в процесі вивчення. Управління газового господарства має приспустити ставок та вирівняти опори. Коли розпочнуться роботи по усуненню недоліків на газовій магістралі, поки не відомо.

 

Від редакції: У прес-центрі “Вінницягаз” Оксана Поліщук повідомила, що ситуація відома керівництву.

— У Білопіллі проходить газопровід (майже 100 метрів) середнього тиску, від якого живиться  половина села, — констатує вона. — Справді, зимою ці опори від танення льоду були здвинуті. Небезпеки для забезпечення людей газом немає. Даний газопровід давно значиться в плані розвитку підприємства і підлягає заміні. Державний регулятор НКРЄ КП поки що не затвердив програму з пропозиціями щодо її ремонту. У новому проекті опор не будуть чіпати, газопровід буде повністю замінено і проведено іншим шляхом.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up