Фото дня: на центральній площі міста потрощили оленів
- Сьогодні вранці, 28 грудня біля головної ялинки Козятина хтось побешкетував. Результат — поламана святкова фотозона з оленями 2021



— Люди!!! Скажіть ви реально хворі??? (Звертаюсь до тих, хто це зробив)? Вам дійсно не хочеться жити в красивому місті? То йдіть жити на сміттєзвалище, там як раз ваша домівка!!! — написав у ФБ Сергій Миронович ·
Передноворічний Козятин: найкраще прикрасили головну площу та Art Ato Pizza
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Читач74Для чого ? -
Читач74Потрібно камери ставити і проблеми не буде !! -
Читач74Для чого ?? Це було зроблено ? -
Микола Т.олені - це виборці зеленського, отже, їх потрощили фанати парасєнка!