Фото дня: морозу ще немає, а рибалки вже на льоду
Недільного ранку, 20 грудня, на ставку в селі Козятин біля сільради, як кажуть у народі ніде було й голці впасти. Водойму полонили любителі зимової риболовлі. На вулиці — +1..0 °C.
Тонка крига вкрилася водою, та схоже козятинчан це не зупиняє





Нагадаємо правила перебування на льоду


Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.