На гурт збіглися сусіди і небайдужі люди, серед яких найактивнішими були Володимир Подулецький, Роман Матвійчук та Олександр Перець. Адже надворі вечоріло, а колодою, діаметром мало не метр, було перекрите перехрестя двох вулиць
Коли колоду по частинах порізали взялись до гнізда, вірніше взялись до того, що від лелечого кубла лишилось. В груді землі з гілками титусівчани знайшли лелечиня. В якого було зламане крило і воно не могло стати на ногу.
Перелякане пташеня, яке назвали Бушиком, Євгенія забрала додому, а ранком наступного дня стали радитись, як Бушика повернути лелекам.
►Все,що залишилось від гнізда лелек
Зателефонували рятувальникам і ті приїхали на виклик. Тільки, за словами сусідів Євгенії, рятівники сказали, що каркас умовного кубла буде готовий за дня чотири. Тоді вони приїдуть і поставлять його.
— Нічого не допомігши, пожежники поїхали, — казали титусівчани.
►Лелечка стоїть на дереві вже третю годину
Лелечка нерухомо стоїть на іншому дереві. Кажуть селяни, що так постоїть години дві, а потім кружляє на місці кубла.
«Бушика» Євгенія викормить і виростить, тут сумнівів немає. Вона всією душею прикіпіла до птаха. Сьогодні, 11 червня, повезе його до ветеринара. Хоче отримати пораду й допомогу, щоб вилікувати йому крило.
А ми звертаємось до фахівців птахівництва дикої природи. Допоможіть Євгенії конкретними діями чи порадою. Що треба робити, щоб «Бушик» не виріс качкою, гускою чи індиком. Йому треба вчитися літати і повернутися в дику природу. Чи є та можливість, щоб після декількох днів розлуки, дорослі лелеки пташину малечу признали як свого і чи переселяться вони з «Бушиком» у нове гніздо?
►Так піклуються про лелек за кордоном
Як шкода, що у нас немає зоозахисних організацій, як в Іспанії. Там лелекам недоводиться гніздитися на деревах з надгнилим корінням.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 45 від 7 листопада 2024
Читати номер
Риа я твой рот ебал