У військкоматі Козятина до свята Покрови ветеранам АТО, учасникам бойових дій вручать державні нагороди. Кількість нагороджених сягає близько півтисячі. Всі без винятку приймали активну участь в боях, або перебували в зоні активних бойових дій
Тепер куди батько туда і він.
Як стало відомо, планується урочисте вручення державної нагороди батькам полеглому герою з села Перемоги Олександра Лобжина.
На сьогодні акцентована увага на той момент, що досвідченим солдатам є можливість поновлення контракту на продовження служби з відповідним державним фінансовим забезпеченням. Велика кількість наших краян продовжує служити, не мало звільняються. Багато по причині від отриманих ран, контузій, з травмованою психікою.
Особистим дослідження інтернет ресурсів я встановив таку закономірну річ, що, починаючи з часів Богдана Хмельницького, в Україні на державницьких позиціях і засадах участь в боях за Україну взяли 360 тисяч громадян.
Тепер так само. Як “ау-кнеться” цей фактор в подальшому, я не прогнозую, але на душу населення у нас: солдатів більше, ніж гречкосіїв та свинопасів, менеджерів і всіх професій разом взятих.
Тим не менше некомплект армії вражаючий.Основна причина мізерні нікчемні оклади солдат (на мою думку воюючий солдат має отримувати 70 тисяч гривен в місяць )
З Європейських країн ми найвоєнізована нація. Навчені користуватись будь-якою сучасною зброєю, стратегією і тактикою, приймати відповідальні рішення: як вижити в бою, за себе і товариша.
Свято Покрови шановане козаками часів Богдана Хмельницького — найбільш славетно увіковічнене в наші часи і ще живі свідки. Так в 1943 році згуртований люд об’єднавсь в Українську Повстанчу Армію.
А цей козак прийшов успадковувати славні традиції сучасних ветеранів АТО ЗСУ.
Уявіть собі, це селяни Полісся власним коштом купляли зброю або здобували в бою. Також купували або власноруч шили “однострій”, купували гранати і патрони. Мали абсолютну підтримку населення, яке забезпечувало продуктами харчування. Як самураї нації, без будь-якої підтримки зовні, вели активні бойові дії включно до 1958 року. Одиниці пішли в глибоке підпілля і перестали воювати лише з розвалом колишнього СРСР. По сьогодні УПА ніхто не розпускав. Вона діє і саме ЗСУ варто успадкувати, як назву так і однострій військових відзнак і звань. Факт: це повністю співпадає НАТівським стандартам.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 50 від 13 грудня 2024
Читати номер
Катя
москаль гидкий сусід ,підлий і фальшивий ,але ще страшнішого ворога треба перемогти в собі -нашу мягкість ,байдужість ,довірливість ....єдність ,рішучість і стійкість наша відподь ворогам.... і своїх іуд-продажних викорінювати із рідної землі ...
RIA-Козятин
Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot