Для чиновників знову свято — тепер на честь автобуса

Для чиновників знову свято — тепер на честь автобуса

У Глухівцях з’явився автобус, який курсуватиме по маршруту Глухівці-Жежелів-Бродецьке-Махнівка-Пляхова - Непедівка-Гурівці

Транспорт придбаний, дякуючи реалізації проекту Глуховецької громади,  яка стала переможцем 15-го обласного конкурсу розвитку територіальних громад та отримала з обласного бюджету 400 тисяч гривень (третину коштів від вартості). Внесок Глуховецької селищної ради - 521 тис., Бродецької - 100 тис., ТОВ АКВ "Українське каолінове товариство" - 150 тис. грн. Решту до складки давали - СТОВ "Агрофірма "Світанок", ПП "Гурівецьке", депутат обласної ради Ірина Колесник та приватні структури і підприємці. Загальна вартість проекту - 1200 тис. грн. про це йдеться на офіційному сайті Козятинської РДА.

Фото з офіційного сайту РДА

Відео дня

У вівторок відбулося “урочисте відкриття муніципального автобуса”. Саме так охрестили його на вищезгаданому сайті. І знову привід відмічати. Справжнє свято влаштували чиновники з офіційними промовами і оплесками, концертом та застіллям. І це не дивлячись на те, що наразі автобус ще не запущений у рейс. Як повідомив голова ОТГ Олександр Амонс, проводиться підготовка його до роботи, оформляється документація, отримуються дозволи з відповідних служб. Але пообіцяв, що з Нового року люди вже користуватимуться послугами нового муніципального автобуса.

І знову буде привід! Наші чиновники тільки і живуть цими святами. Забери подібні урочистості від Булавського, чим він тоді займеться? Отож!

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up