Чим жив Козятин 18 березня? Звернення міського голови Тетяни Єрмолаєвої

Чим жив Козятин 18 березня? Звернення міського голови Тетяни Єрмолаєвої

Увечері, 18 березня, очільниця міської ради Тетяни Єрмолаєвої оприлюднила відео, в якому розповіла про стан справ у громаді

Своє звернення Тетяна Єрмолаєва почала з подяки Збройним Силам, Національній Поліції, Теробороні, підрозділам добровольчих загонів

– Дякую, що бережете спокій та порядок у громаді! Окрема подяка волонтерам. У нас працює штаб волонтерів - долучайтесь та допомагайте. Куратор – Ольга Шостак 0965255892; 0935413099. 

90% дітей, що живуть у нашій громаді, а також деякі діти тимчасово переміщених осіб  повернулися до навчання. Крім того відновила навчання музична школа.

Відео дня

Продовжуємо формувати гуманітарний запас міста. Хочу пояснити. що резерв громади та гуманітарний резерв – це різні речі. Гуманітарний резерв ми відправляємо на інші громади та області для допомоги. Водночас перед нами ставлять дуже жорстко питання стосовно формування резерву громади: медичного, харчування, пального, будівельних матеріалів – усіх ресурсів, які повинні бути  в громаді. Ми займаємося цим.

Служби міста працюють у звичному режимі, все працює та постачається. Почався вивіз сміття у селах громади – графік опублікований на сторінках громади. 

Йде двомісячник прибирання! Закликаємо усі підприємства приєднуватись та допомагати! І прибирати не тільки свою територію, але й ті, що знаходиться поруч.

У Махаринцях 21 березня, у Кордишівці 23 березня, у Сигналі 24 березня о 10:00 буде проведено навчання «Перша медична допомога у воєнний час». 

Комендантська година в області змінена - з 22:00 до 6:00. Також закликаю до світломаскування! 

До хороших новин - дівчинка Саша сьогодні поїхала до своєї хрещеної у місто Вінницю.

Звертаюсь до тимчасово переміщених осіб нашого міста! Закликаю усіх реєструватись в управлінні соціальної політики (ЦНАП), а чоловіків додатково у військоматі! На даний момент у громаді перебуває 77 жінки, 12 дітей та 22 чоловіка. 

Сьогодні була виставлена інформація стосовно руху електропоїзда Київ-Львів. Будемо оновлювати інформацію, прошу слідкувати!

Читайте також:

Активно реагують та роблять все необхідне: як козятинська молодь долучилася до волонтерського руху

У центрі міста жінку покусали собаки

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up