Чи відвідали б ви могили загиблих в АТО козятинчан у поминальний тиждень?
Наші соцопитування
Володимир (59), слюсар на залізниці:
— Обов’язково відвідую, але доведеться шукати їх по кладовищу.

— Відвідала б, якби знала, де вони.

— Відвідав би, але не знаю, де знаходяться могли загиблих атовців з Козятина.

— Я не знаю, де могили полеглих, звичайно відвідала б.

— Відвідав би, але де вони поховані, не знаю.

— Відвідала б, та не знаю, куди йти.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.