Впало дерево: на дорозі у напрямку Козятин-Вівсяники працювали рятувальники
У суботу, 20 листопада на диспетчерський пульт Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автошляху Козятин-Вівсяники, поблизу с. Рубанка, заблоковано проїжджу частину дороги деревом, що впало.
За попередню добу у Вінницькій області бійці ДСНС прибрали повалені дерева у Вінниці та ще у 4-х районах. У деяких випадках не обійшлося і без спеціальної техніки.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Так, поки рятувальники не розчистили повалені дерева на дорозі у напрямку Козятин-Вівсяники обмежили рух автотранспорту. Йдеться про випадок на околиці села Рубанка.
На місці події рятувальникам ДПРЧ-11 м. Козятин довелось розпилювати стовбури дерев за допомогою спецобладнання та приймати гілки з автошляху.
«Прибувши до місця події, рятувальники ДПРЧ-11 міста Козятин рокрижували стовбур дерева та прибрали гілля з проїжджої частини. Також падіння дерев були зафіксовані у Вінницькому, Жмеринському, Хмільницькому районах та у Вінниці», – йдеться у повідомленні.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Анна ЧаморВ першій половині дня суботи 20 листопада біля с. Рубанка впало дерево, яке заблокувало рух транспорту, але прибирали його небайдужі водії. -
Анна ЧаморЦікава інформація дерево було але прибирали його не рятувальники а небайдужі водії, саме біля с. Рубанка