Шукають «героїв»: біля міської сімейної медицини потрощили дерева. Відео

Шукають «героїв»: біля міської сімейної медицини потрощили дерева. Відео

На минулому тижні, в ніч на 8 листопада у Козятині по вулиці Незалежності невідомі особи здійснили акт вандалізму на території КП Козятинський міський центр ПМСД

Про це йдеться на сторінці медзакладу

— Відповідна заява буде подана в правоохоронні органи. Зафіксовані відеодокази скоєння злочину прикріпленні в пості. Якщо особи на відео вам знайомі - зв‘яжіться, будь ласка, з нами в Фейсбук (Юлія Івашкевич Марина Сарбаєва), — йдеться в повідомленні

І додали — допоки громада не буде цінувати створеного комфортного медичного простору - толку в місті не буде.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (4)
  • Ярослав Андрощук
    От для кого робити красу в місті?????
  • Иннуля Терещук
    Там не видно нікого так вони їх і знайдуть!
  • Читач23
    Чому ж поліція не притягує до відповідальності посадовців міста, які організували і відкрито проводять незаконну вирубку дерев? Чи правоохоронці "співпрацюють" з цією організованою злочинною групою?
  • Читач34
    больше половины населения планеты ебаное быдло которых нужно в трудовые лагеря экономику подымать

keyboard_arrow_up