Шукають «героїв»: біля міської сімейної медицини потрощили дерева. Відео
На минулому тижні, в ніч на 8 листопада у Козятині по вулиці Незалежності невідомі особи здійснили акт вандалізму на території КП Козятинський міський центр ПМСД
Про це йдеться на сторінці медзакладу
— Відповідна заява буде подана в правоохоронні органи. Зафіксовані відеодокази скоєння злочину прикріпленні в пості. Якщо особи на відео вам знайомі - зв‘яжіться, будь ласка, з нами в Фейсбук (Юлія Івашкевич Марина Сарбаєва), — йдеться в повідомленні
І додали — допоки громада не буде цінувати створеного комфортного медичного простору - толку в місті не буде.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Ярослав АндрощукОт для кого робити красу в місті????? -
Иннуля ТерещукТам не видно нікого так вони їх і знайдуть! -
Читач23Чому ж поліція не притягує до відповідальності посадовців міста, які організували і відкрито проводять незаконну вирубку дерев? Чи правоохоронці "співпрацюють" з цією організованою злочинною групою? -
Читач34больше половины населения планеты ебаное быдло которых нужно в трудовые лагеря экономику подымать