Багатодітним сім'ям — додаткові виплати. Куди і коли звертатися?

Багатодітним сім'ям — додаткові виплати. Куди і коли звертатися?

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250, якою з 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат.

За інформацією управлінням соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації розпочато прийом документів на даний вид допомоги - допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Станом на 08.04.2019 року зареєстровано 13 заяв багатодітних сімей на призначення цієї допомоги.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до управління соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину. Розмір допомоги становить по 1700 гривень на дитину щомісячно .

Відео дня

Сім’ям, які звернуться за призначенням допомоги у період з квітня по червень 2019 року допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, буде призначена з 01.04.2019 року.

На обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги в районі обліковано 325 сімей, в яких виховуються 972 дитини. Чекаємо на вас в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Козятин, вул. В.Стуса, 25.

Звертаємо увагу, що для призначення допомоги  за умови пред’явлення паспорта громадянина України, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що підтверджується довідкою про склад сім’ї, та копії таких документів:

посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (для дітей після виповнення шестирічного віку з пред’явленням оригіналу);

свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Принагідно інформуємо, що для отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї необхідно звертатись до сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Читайте ще:

Шанс на нове життя після АТО

Як учасникам АТО отримати одноразову грошову виплату
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:28 Старосту Вовчинецького округу нагородять почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» 17:44 Козятин зустрічав каратистів на чемпіонаті міста «TAKO CUP-2024». ФОТО photo_camera 15:17 Козятинчани збирають кошти на системи виявлення дронів. Долучайтесь 14:09 У Козятині відремонтують міську поліклініку photo_camera Від читача 16:55 Проект BRAMA - донать свій час на захист інфопростору 13:10 У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки самодопомоги 11:17 Друга світова забрала батьків, а нинішня війна — домівку 10:55 Стоматології Козятина: де отримати якісні послуги? (партнерський проєкт) 10:07 Коли вимикатимуть світло на Вінниччині 12 червня: години 09:59 Цей день в історії, 12 червня: яке сьогодні свято, прикмети і забобони 09:24 Дружина мріяла зустріти Миколу з перемогою, а він Героєм повернувся на щиті 08:19 Тривожна ніч: на Вінниччині працювала ППО
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up