77 років визволення: у Козятині вшанували тих, хто боронив рідну землю

77 років визволення: у Козятині вшанували тих, хто боронив рідну землю

З нагоди вікопомної події — звільнення Козятина, на знак вшанування світлої пам’яті тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів, відбулися пам’ятні заходи.

77 років визволення: у Козятині вшанували тих, хто боронив рідну землю, фото №1 на сайті 20minut.ua

Міські чиновники та представники ради ветеранів Козятинщини поклали квіти до пам’ятного знаку на місці страти членів підпільної козятинської організації «Залізничник» Григорія Кондрацького та Івана Сербіна, до пам’ятника на честь танкістам-визволителям міста, до погруддя Героя Радянського Союзу Івана Бойка, що на території названого на його честь залізничного училища, та до Братської могили загиблих воїнів-земляків.

77 років визволення: у Козятині вшанували тих, хто боронив рідну землю, фото №2 на сайті 20minut.ua

- Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим, - зазначила на сторінці Козятинської міської ТГ Тетяна Єрмолаєва. - Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Козятин від розрухи в 1943 році врятували розвідники
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Artur Edu
    Покидьки на фото знову без масок. Де поліція та здоровий глузд?

keyboard_arrow_up