Поліція звертається до козятинчан не йти до церкви у комендантську годину. Це буде порушенням

Поліція звертається до козятинчан не йти до церкви у комендантську  годину. Це буде порушенням
  • Правоохоронці просять вірян та священнослужителів не порушувати вимог, встановлених правовим режимом воєнного стану, який діє в Україні. Зокрема, йдеться про дотримання правил комендантської години, сигналів повітряної тривоги тощо. Водночас поліцейські готові забезпечити правопорядок у місцях проведення богослужінь.

У неділю, 24 квітня, в Україні християни східного обряду відначатимуть Великдень, свято Світлого Воскресіння Христового. Поліція готова до здійснення посилених заходів забезпечення правопорядку поблизу храмів, на вулицях та автошляхах під час відзначення релігійних свят. Слід пам’ятати, що  в умовах воєнного стану діють певні обмеження.

Зокрема, розклад богослужінь складений з урахуванням комендантської години. Крім того, вірян просять врахувати додатковий час, необхідний на дорогу. 

— В деяких храмах у чотирьох наших ОТГ (Козятинської, Самгородоцької, Глуховецької та Махнівської) служба буде проводитися у суботу (23 квітня) ввечері, але в основному вонивідбудуться у неділю, 24 квітня з 6.00 6.30, — каже газеті Євгеній Трайдакало начальник сектору превенції відділення поліції № 2 Хмільницького районного відділення поліції. — Наші правоохоронці провели роботу зі священниками, щоб люди в комендантську годину не йшли до церкви, бо це буде порушенням. Також напередодні свята і безпосередньо на Великдень, будуть посилені маршрути патрулювання, вони будуть здійснюватися спільно з військовими.

Відео дня

Нагадуємо графік богослужінь на Великдень у козятинських храмах

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up