Cхилили голови у хвилині мовчанні: День Гідності та Свободи в Козятині
Сьогодні, 19 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи у середмісті Козятина біля пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО/ООС відбулося покладання квітів.
У зв’язку із карантинними обмеженнями «червоної» зони епідеміологічної небезпеки, у якій від 18 листопада знаходиться Козятинська громада, захід відбувся за невеликої кількості учасників.
Під час заходу присутні схилили голови у хвилині мовчання, віддаючи шану тим громадянам, які ціною власного життя стали на захисті державних, демократичних цінностей, прав і свобод людини.
— Обравши свободу, Україна заплатила надто високу ціну. З вини російського агресора вже втрачено тисячі синів і дочок України, які загинули, обороняючи мирне життя, незалежність і територіальну цілісність країни. У День Гідності та Свободи ми вшановуємо пам’ять загиблих та сподіваємося на щасливе європейське майбутнє нашої держави, 1 йдеться на сайті козятинської міської ради
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Фима ГоцманА на 9 травня не хочете схиляти голови?Скотиняки!